درباره من

سلام. من محمد عرفان رنجبران هستم.

در رشته‌ی برق و الکترونیک دانشگاه صنعتی قم تحصیل کرده‌ام. در حال حاضر هم بنیان گذار استارتاپ نت بوک هستم و تمام زمان و انرژی‌ام را وقف پیشبرد این کسب و کار کرده‌ام.

برای یادگیری مهارت ها و مباحث مختلف، از روش مطالعه‌ در کنار دیگر روش‌ها استفاده می‌کنم. به همین خاطر فرصت را غنیمت شمردم و خلاصه و تحلیل بسیاری از کتاب‌هایی که خودم به شخصه مطالعه کردم و برایم مفید و ارزشمند بود را در این وب سایت به اشتراک می‌گذارم.


چرا این وب سایت را راه اندازی کرده ام؟

یکی از اصلی‌ترین مشکلاتی که مطالعه کنندگان کتاب‌ها با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، فراموش شدن محتوای کتاب‌ها و نهفته بودن مطالب درونی کتاب‌های جدید است.

هر کدام از دو موردی که ذکر کردم، به تنهایی معظل بزرگی ست که نیازمند دقت، هزینه و صرف انرژی و زمان زیادی می باشد. به همین خاطر تصمیم گرفتم برای رفع این مشکل قدم بردارم.

تا کنون خلاصه‌ی کتاب‌های بسیاری را در زمینه‌ی توسعه فردی، مدیریت، بازاریابی، انگیزشی و … در این وب سایت منتشر کرده‌ام. به طور مثال می توان چند مورد از این کتاب‌ها را نام برد:

  • تست مامان
  • پدر پولدار، پدر فقیر
  • 5 زبان عشق
  • قورباغه ات را قورت بده
  • اثر مرکب
  • فروشگاه همه چیز
  • دانشکده‌ی کسب و کار

این وب سایت تنها مختص به من نیست. مطالعه کنندگان دیگری هم هستند که چکیده‌هایشان را در این وب سایت به اشتراک می‌گذارند و در بزرگتر شدن این بستر برای خود و دیگران نقش آفرینی می‌کنند.

این وب سایت حتی می‌تواند به افرادی که توان هزینه کردن برای تهیه کتاب‌های مورد علاقه‌شان را ندارند هم کمک کند.

با مطالعه چکیده‌ی کتاب مورد نظر، بدون نیاز به پرداخت هزینه‌ی خاصی، می توانند مطالب آن کتاب را بخوانند و یاد بگیرند.

اگر شما هم کتابی خوانده‌اید که دوست دارید خلاصه و چکیده‌ی آن را در وب سایتی نگهداری کنید که در هر مکان و زمان در دسترس‌تان باشد، من به همراه وب سایت کتابسرای عرفان صمیمانه پذیرای شما و خلاصه‌های مفیدتان هستیم.